AVOCAT INDRUMARI-JURIDICE.EU

Echipă – Cuculis și Asociații

PREZENTARE

Membrii echipei Cuculis și Asociații


AV. DRD. CUCULIS ADRIAN CALIN


Fondator si Avocat Coordonator SCPA – Academia De Politie Al. Ioan Cuza
Tel: 0722298011
Email: avocat@indrumari-juridice.eu

AV. MADALIN
PENCIU




Partener SCA CUCULIS&Asociatii
Tel: 0729122821
Email: madalin@indrumari-juridice.eu

AV. SERBAN GEORGE LEONARD



Partener SCA CUCULIS&Asociatii
Tel: 0755855104
Email: leonard@indrumari-juridice.eu

AV. AUGUSTIN ZEGREAN – Fost Presedinte al Curtii Constitutionale



Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: augustin@indrumari-juridice.eu

AV. IOAN GEORGESCU

Asociat si Litigant specializat in Drept Penal
Email: ioan@indrumari-juridice.eu

AV. GEORGE
SFETCU


Asociati Coordonator Departament Litigii si Insolventa SCA Cuculis&Asociatii
Email: george@indrumari-juridice.eu

AV. SORIN
PUTAN


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: sorin@indrumari-juridice.eu

AV. DIANA
BADEA


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: diana@indrumari-juridice.eu

AV. GABRIELA DALGOCI


Asociat SCA Cuculis&Asociatii
Email: gabriela@indrumari-juridice.eu

AV. GABRIELA OSOSCHI


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: ososchi@indrumari-juridice.eu

AV. CARMEN
ACHIM


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: carmen@indrumari-juridice.eu

AV. GABRIEL
HOZOIU

Asociat Coodonator Deparament Drept Penal SCA Cuculis&Asociatii
Email: gabriel@indrumari-juridice.eu

AV. FLOREA ANA MARIA



Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: pauna@indrumari-juridice.eu

AV. DRAGOS
LIPAN



Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: lipan@indrumari-juridice.eu

AV. ANDREEA STANCIU



Asociat SCA Cuculis&Asociatii
Email: andreea@indrumari-juridice.eu

AV. DRĂGHICI-NEDELCU CRISTINA-MIHAELA


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: cristina@indrumari-juridice.eu

AV. CLAUDIU RADEANU


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: claudiu@indrumari-juridice.eu

AV. Vladila Madalina


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: madalina@indrumari-juridice.eu

AV. MIHAELA TUDOR


Asociat SCA Cuculis&Asociatii
Email: mihaela@indrumari-juridice.eu

AV. CIOBANU DANIELA


Asociat SCA CUCULIS&Asociatii
Email: daniela@indrumari-juridice.eu

AV. LAVINIA
GRIGORE


Avocat Asociat
lavinia@indrumari-juridice.eu

Av. Ana Ciuca



Avocat Asociat
Email: ana@indrumari-juridice.eu

Av. Mariana Volga


Avocat Asociat
Email: mariana@indrumari-juridice.eu – Experta in litigii comerciale

Av. Pintilie Noris



Avocat Asociat Specialist Consultanta
Email: noris@indrumari-juridice.eu

Av. Alina Voloseniuc



Avocat Asociat
Email: alinad@indrumari-juridice.eu

Av. Enache Madalina




Avocat

Av. Stefania Dragan



Avocat Asociat
Email: Stefania@indrumari-juridice.eu

Av. Denis Virginia Tudor


Avocat Asociat
Email: denisa@indrumari-juridice.eu

Av. Dinariciu Cerasela


Avocat Asociat – Expertiza in Companii Pharma
Email: lavinia@indrumari-juridice.eu

Av. Dalgoci Alina



Avocat Asociat – Expert In Drept Penal
Email: lavinia@indrumari-juridice.eu

Av. Andrada Panitescu


Avocat Asociat
Email: andrada@indrumari-juridice.eu

Av. Mandisodza Phillip Richard


Avocat Asociat
phillip@indrumari-juridice.eu

Av. Andromeda Taran


Avocat Asociat – Expertiza in Dreptul Familiei
Email: andromeda@indrumari-juridice.eu

Av. Ungureanu Alexandru


Avocat Asociat – Expertiza in Drept Penal, Imigrari, Fiscal si Drept Civil
Email: alexandru@indrumari-juridice.eu

Av. Marinescu Mihai Andrei


Avocat Stagiar
Email: mihai@indrumari-juridice.eu

Av. Mocanu Andrei Daniel


Avocat Asociat – Expertiza in Drept Penal si Comercial
Email: andrei@indrumari-juridice.eu

Av. Diveica Florentin


Avocat Asociat – Expertiza in Drept Penal si Comercial , Dreptul Faniliei – Reprezentant SCA CUCULIS&ASOCIATII IN GALATI
Email: avocat@indrumari-juridice.eu

Av. Tudor Zegrean


Avocat Asociat – Sediu SCA CUCULIS&ASOCIATII CLUJ
Email: avocat@indrumari-juridice.eu

Av. Gaita Mihai


Avocat Asociat – Expertiza in Drept Penal si Comercial – Avocat reprezentant al SCA CUCULIS&ASOCIATII – Timisoara
Email: avocat@indrumari-juridice.eu

BIROU DE AVOCATURA BUCURESTI

Întreabă avocatul gratuit!

Ai raspunsul gratuit in maxim 2 ore! – Cuculis si Asociatii

Social Media

Cere ajutor juridic acum! Contactează-ne!