TAXA DE POLUARE -25% Noua pacaleala data de Guvern! Sa nu credeti:Taxa de poluare auto scade cu pana la 25%, dar se va plati si pentru masinile inmatriculate inainte de 2007
Conform proiectului adoptat, astazi, de Guvern, daca taxa de poluare platita incepand cu 1 iulie 2008 este mai mare decat cea rezultata din aplicarea noii legi contribuabilii se poate solicita restituirea diferentei de bani. Taxa de poluare va fi platita, o singura...
